Tradicinis VGTU inžinerijos licėjaus bendruomenės krepšinio turnyras

2024 m. spalio 6 d. VGTU inžinerijos licėjuje įvyko jau aštuntasis krepšinio turnyras, skirtas mokytojo A. Poručio taurei laimėti.

Sekmadienį į licėjaus sporto sales susirinko net 60 dalyvių, kurie pasiskirstė į mokytojų, buvusių licėjaus mokinių ir dabartinių abiturientų komandas. Žaidėjų gretas papildė ir licėjaus mokinių tėveliai. Rungtynes stebėjo mokinių seneliai, tėvai, giminaičiai su vaikučiais. Vyravo puiki, draugiška nuotaika – lyg senų bičiulių susitikime. Tačiau aikštelėse virė atkakli kova už kiekvieną tašką.

Varžybas komandos pradėjo trijose grupėse. Po to 8 komandos pateko į atkrintamąsias varžybas. Mokytojai Egidijus, Andrejus, Domantas, Laurynas, Liutauras, Mikalojus, Pavelas ir Mindaugas puikiai žaidė, tik pusfinalyje 4 taškais nusileido triskart turnyro nugalėtojai „Jaunimo“ komandai, o finale 2 taškais dėl trečios vietos pralaimėjo „99 ir kt.“ komandai.

Turnyro nugalėtojais tapo ir taurę laimėjo vyriausios kartos atstovai – IBU komanda: Dovydas, Matas, Andrius, Tomas, Vytautas.

Komandų naudingiausi žaidėjai buvo apdovanoti prizais, o prizininkai ir nugalėtojai – medaliais ir taure. Po varžybų vyko diskusijos ir bendravimas prie arbatos puodelio.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams-savanoriams, padėjusiems organizuoti ir vykdyti turnyrą,  pavaduotojui ūkio reikalams Mindaugui ir mokytojams, skyrusiems savo sekmadienio laiką šiam renginiui.