Tinklinio karštinė tęsiasi!

Merginų tinklinio turnyras, prasidėjęs 2023 gruodžio mėnesį, tęsėsi iki sausio 10 dienos. Varžybose dalyvavo 10-12 klasių merginų komandos bei 3 poros mergaičių, kurios laimėjo 7-9 klasių tinklinio turnyre prizines vietas. Varžybos vyko dviejų minusų sistema.

Po ilgo, daug pastangų pareikalavusio sportinio kelio sėkmės link, stipriausios licėjaus tinklininkės jėgas surėmė finalinėse 2×2 merginų tinklinio varžybose.

Finale atkakliai kovodamos dėl kiekvieno taško varžėsi 3 poros. Tad kas nugalėjo?  Sužaidusios visas rungtynes III vietą iškovojo Margarita ir  Adelė (8 b klasė), II vietą – Dominyka (8 a klasė) ir Gabrielė (8 b klasė), o nugalėtojų taurę laimėjo Rusnė ir Miglė -11 a klasės mokinės.

Džiaugiamės, kad puikus muzikinis fonas sportuojantiesiems padėjo kurti gerą atmosferą ir nuotaiką.  Rezultatus operatyviai rodė švieslentė – dėkojame Deividui ir Gabrieliui už nepriekaištingai atliktą darbą.

Ačiū laimėtojoms ir prizininkėms bei visoms dalyvavusioms žaidėjoms, sporto savanoriams, 10 b klasės fotografei  Amelijai.

Laukiame Jūsų tinklinio varžybose 4×4 kitą savaitę!