Mergaičių tinklinio turnyras 2×2

Sausio 24 dieną didžiojoje sporto salėje vyko licėjaus mergaičių tinklinio turnyras 2×2. Varžybos vyko dviem etapais. Pirmame etape varžėsi aštuonios 6–8 kl. mergaičių poros, kurios kovojo dėl nugalėtojų vardo ir išėjimo į antrąjį etapą. Mergaičių turnyrą laimėjo puikius tinklinio įgūdžius pademonstravusios sesutės Agota ir Barbora iš 7d. Jos finalinėje kovoje nugalėjo taip pat puikiai žaidusias Miglę ir Mildą iš 8d. Antrajame etape kovojo 9–12 kl. merginų poros, Agota su Barbora, taip pat mokytoja Rita. Po atkaklių, bet nuotaikingų rungtynių III vietą iškovojo Deimantė (11a) ir mokytoja Rita, nugalėjusios Ameliją (12a) ir Rasą (12b). Labiausiai nustebino tėčio palaikomos jauniausios žaidėjos – sesutės Agota ir Barbora (7d), kurios iškovojo II vietą ir tik keliais taškai pralaimėjo mūsų nugalėtojoms vienuoliktokėms Evelinai ir Viktorijai.

Sveikiname turnyro nugalėtojas, prizininkes bei visas žaidusias mergaites.

Dėkojame merginoms, lankančioms tinklinio sporto mokyklą, už pagalbą organizuojant bei vykdant turnyrą.