Licėjaus futbolo rinktinės pasiekimai Vilniaus m. XXI sporto žaidynėse

2024 m. balandžio 30 d. prasidėjo Vilniaus gimnazijų XXI sporto žaidynių vaikinų futbolo 8×8 varžybos, kuriose varžėsi 22 gimnazijų komandos, tarp kurių ir VGTU inžinerijos licėjaus rinktinė.

Pirmajame etape komanda susirėmė su Salomėjos Neries („Vyčio“) gimnazija rungtynėse, vykusiose Sostinės gimnazijos stadione, ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 9:1. Laimėję pirmojo etapo rungtynes, VGTU inžinerijos licėjaus futbolininkai pateko į antrąjį etapą, kuriame kovėsi su Pilaitės gimnazijos komanda išvykos rungtynėse, vykusiose 2024 m. gegužės 9 d. Arši kova tęsėsi visas rungtynes ir pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 4:4, o po pratęsimo licėjaus vaikinų rinktinė išplėšė pergalę 4:6 ir žengė į ketvirtfinalio etapą, kuriame jų laukė Karoliniškių gimnazijos futbolininkai. Ketvirtfinalio etapo rungtynės, vykusios Karoliniškių gimnazijos stadione, VGTU inžinerijos licėjaus komandai buvo nesėkmingos. Vyko apylygės rungtynės, tačiau pirmajame kėlinyje praleisti keturi įvarčiai neleido mūsų vaikinų futbolo komandai iškovoti pergalės, rungtynės baigėsi rezultatu 3:5. Tai reiškė, kad VGTU inžinerijos licėjaus futbolininkai pateko į sostinės gimnazijų stipriausiųjų komandų aštuonetuką ir užbaigė pasirodymą savo debiutinėse sporto žaidynėse. Nepaisant ketvirtfinalyje patirto pralaimėjimo, komanda ne vieną kartą parodė stiprų charakterį ir tikisi, kad kitais metais vėl galės dalyvauti šiame turnyre ir pasiekti dar geresnių rezultatų. Dėkojame rinktinės mokytojui-treneriui Liutaurui Mažeikai už licėjaus futbolininkų parengimą.

Sveikiname VGTU inžinerijos licėjaus futbolo rinktinės komandą, pasiekusią šaunių rezultatų!