A.Poručio krepšinio turnyras

Dundėjo, nudundėjo jau septintasis krepšinio turnyras, skirtas mokytojui A. Poručiui paminėti. Šiemet šis turnyras tapo ir mokyklos jubiliejiniu – 60-mečio . Į krepšinio šventę susirinko net 9 komandos. Tarp jų pastovūs turnyro dalyviai: mokytojai, renkuosi mokyti programos mokytojai, buvusių mokinių 4 komandos ir naujokai – DG klasės mokytojai, mokyklos mokiniai, susibūrę į dvi komandas. Džiaugiamės, kad buvę mokiniai mielai savo laisvalaikį skiria bendrystei mokykloje.

Sužaidę pogrupių varžybas, komandos, pagal pasiektus rezultatus, buvo suskirstytos į vietas ir žaidė atkrintamąsias varžybas. Abiejose mokyklos aikštelėse vyko vyriška kova, nepaisant amžiaus, patirties, asmenybių skirtumo. Galų gale, laimėję labai sunkias varžybas į finalinį ketvertą prasibrovė mokytojų , „99 ir kt‘ , „Barikadininkų“ ir „ Jaunimo“ komandos. Mokytojai, suderinę savo veiksmus ir atgavę sportinę formą visų varžybų metu, finale dėl trečios vietos, laimėjo prieš „ Barikadinikus“ . Finale dėl pirmos vietos „ Jaunimas“, vedami Manto J., nugalėjo komandą „ 99 ir kt.“

Turnyro prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Nugalėtojai „Jaunimas“ kėlė į viršų 60-io taurę.

Nuoširdžiai dėkoju varžybų teisėjams ir mokiniams savanoriams, kurie savo asmeninį sekmadieninį laiką skyrė šiam renginiui pravesti.