Lapkričio mėnesio savaitgaliai licėjaus pedagogų bendruomenei buvo išskirtiniai: mokytojai naudojosi galimybe keliauti ir iš naujo pažinti mūsų kraštą, prisiliesti prie šalies istorijos, susitikti su iškiliais menininkais ir skleisti sveikos gyvensenos idėją.
Pavilnių regioniniame parke iš naujo atradome Pučkorių atodangos grožį ir didingumą, neslepiamą po medžių lajomis, Saulės laikrodį, Belmonto „prancūziškąjį“ malūną…
Sudervės apylinkėse grožėjomės sausumos landšafte ir ežere eksponuojamomis akmens skulptūromis (Akmens skulptūrų parkas „Vilnoja“), Sudervės rotondine bažnyčia. Pastarojoje įvijais laiptais pakilome į trečią aukštą, kad įsitikintume bažnyčios kupolo erdvės sukuriama stebėtina akustika. Pasivaikščiojome Dūkštų pažintiniu taku.
Kernavėje susitikome su skulptoriumi, studijos-galerijos „Šulinys“ įkūrėju Henriku Orakausku. Autoriui buvo įdomu iš mūsų išgirsti atskirų meno kūrinių interpretacijas, vėliau jo filosofinių minčių vedami į kūrinį pažvelgėme giliau: ką norėjo pasakyti autorius, apie ką byloja skulptūros detalių mimika, judesys, apranga ir pan.
Kelionė taip pat yra išskirtinė tuo, kad keliavome ne vieni, kartu su kitų Vilniaus mokyklų pedagogų bendruomenėmis, žygių vadovu Mariumi Trapnausku, šiaurietiškojo ėjimo technikos instruktore Irena Gudiškienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Ala Cholopova, šio projekto koordinatore.
Programą organizavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuras.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Laurinaitienė