Vilniaus miesto kvadrato žaidynių nugalėtojai

Pasibaigė Vilniaus miesto mokyklų kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo net trys VGTU inžinerijos licėjaus komandos.

4-ų klasių mokyklos rinktinė, kurią sudarė Adomas Pašakinskas, Simas Švagždys, Tadas Žukas, Saulius Damskis, Saulė Vengrytė (4b), Emilija Mačiokaitė, Gabrielė Černiauskaitė (4c), Ugnius Kriūnas, Agota Kaupinaitė, Joris Bieliauskas, Barbora Kaupinaitė, Amelija Grabliauskaitė (4d) savo pogrupio varžybose užėmė II vietą.

5–6 klasių mergaičių rinktinė, kurią sudarė Vanesa Krutikė, Erika Kantaravičiūtė, Guostė Markevičiūtė, Vilija Zarankaitė (6e), Kamilė Černiauskaitė, Debora Švenčionytė, Meida Davidovič (6b), Elzė Kotryna Petrauskytė (6a), Ieva Budvytytė (6f) pogrupio varžybose pelnė tris pergales ir iškovojo I vietą . Pusfinalio varžybose mergaitės pralaimėjo Sietuvos progimnazijos komandai ir užėmė 5–8 vietas Vilniaus miesto mokyklų žaidynėse (žaidynėse dalyvavo 45 mokyklų komandos).

5–6 klasių berniukų rinktinė, kurią sudarė Matas Buteliauskas, Kasparas Jakučionis, Benas Miliauskas, Mantas Rimkus, Vilius Svobonas (6f), Žygimantas Savukynas, Danielius Stankevičius, Karolis Bėkšta (6c), Mantas Miliukas (6b), Titas Skirka (5d) pogrupio varžybose užėmė I vietą. Pusfinalio varžybose rezultatu 2:0 nugalėjo Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnaziją, Petro Vileišio ir Simono Daukanto progimnazijas ir pateko į finalines varžybas. Finale dalyvavo Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla ir Vilniaus „Ryto“ progimnazija. VGTU inžinerijos licėjaus berniukų kvadrato rinktinė labai susikaupusi pradėjo finalines varžybas. Savų namų sienos ir gausus sirgalių būrys įpareigojo žaidėjus pademonstruoti geriausias rungtynes ir žengti dar aukščiau. Rezultatu 2:0 įveikę Žygimanto Augusto pagrindinę mokyklą, praėjusių metų čempionų komandą, ir sunkioje kovoje rezultatu 2:0 nugalėję „Ryto“ progimnaziją, berniukai tapo Vilniaus miesto mokyklų žaidynių nugalėtojais (žaidynėse dalyvavo 47 mokyklų komandos). Čempionų medaliais ir diplomais apdovanoti mokiniai neslėpė džiaugsmo ir susirūpinimo, nes jiems teko garbė atstovauti Vilniaus miestui Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės varžybos vyks VGTU inžinerijos licėjaus sporto salėje
lapkričio 17 dieną (šeštadienį) 11.00 val.