Vilniaus miesto pradinių klasių šachmatų žaidynės

Vasario 21 d. įvyko Vilniaus m. pradinių klasių šachmatų žaidynės, kuriose VGTU inžinerijos licėjaus komanda laimėjo 1 vietą ir įgijo teisę atstovauti Vilniaus m. mokykloms Lietuvos šachmatų pradinių klasių žaidynėse!

Licėjaus rinktinei atstovavo Margiris P. (3 kl.), Vėjas N. (4 kl.), Nojus B. (4 kl.) ir Grėtė P. (2 kl.). Šauniai kaudamiesi žaidėjai surinko 22,5 taškus iš 26 galimų.
Žaidynėse, kuriose dalyvavo 17 komandų iš Vilniaus m. mokyklų, įvyko 5 raundai, kurių metu VGTU inžinerijos licėjus įveikė visas jiems skirtas komandas ir laimėjo 1 vietos taurę, medalius, diplomus ir daiktinius prizus. Nuo šiol licėjaus pradiniame skyriuje bus 3 šachmatų komplektais daugiau – norintys pažaisti laukiami pradinių klasių korpuse esančiame žaidimų kampelyje!
Jaunuosius šachmatininkus ruošė šachmatų mokytoja Gintarė Novickienė. Dėkojame mokytojai ir dalyviams bei linkime sėkmės finaliniame etape!