Lietuvos šachmatų mokyklos žaibo turnyrai

2022 m. kovo 26 d. Lietuvos šachmatų mokykla surengė 2 reitinginius šachmatų turnyrus, kuriuose dalyvavo vaikai iš visų Lietuvos miestų. Varžybose sudalyvavo ir Lietuvos šachmatų čempionatų prizininkai.

A turnyre, skirtame dalyviams iki 9 metų, dalyvavo 72 žaidėjai.

B turnyre, skirtame mokiniams iki 18 metų, dalyvavo 55 žaidėjai.

Sveikiname VGTU inžinerijos licėjaus mokinius, kurių net 50 aktyviai dalyvavo varžybose!

Džiaugiamės savo licėjaus mokinių laimėjimais:

• sėkmingiausias A turnyro dalyvis buvo Margiris Pocius, kuris laimėjo 1 vietą ir buvo apdovanotas taure bei aukso medaliu. Taip pat taurę iškovojo Naglis Petrauskas, kurio pasiekimai – 2 vieta tarp visų dalyvių ir 1 vieta savo amžiaus įskaitoje iki 8 m. Ignė Valkauskaitė laimėjo 1 vietą mergaičių iki 8 m. įskaitoje, o Paulina Narkevičiūtė toje pačioje įskaitoje užėmė 2 vietą. Ieva Daukantaitė laimėjo 3 vietos medalį mergaičių iki 9 m. įskaitoje.

• B turnyre geriausiai sekėsi Domui Sanulaičiui, įskaitoje iki 11 m. laimėjusiam 2 vietą, ir Jonui Davidavičiui, toje pačioje įskaitoje laimėjusiam 3 vietą. Vėjas Navalinskas įskaitoje iki 10 m. užėmė 3, o Tomas Šėmis – 4 vietą. Abu buvo apdovanoti medaliais. Tarp mergaičių geriausiai sekėsi Evitai Petkutei, kuri mergaičių iki 10 m. įskaitoje iškovojo 1 vietą.

Visi dalyviai apdovanoti diplomais, o prizininkai – taurėmis ir medaliais.