Krepšinio turnyras „Kalėdų žvaigždė 2021“

Gruodžio 16 dienos popietę  sporto mėgėjai, krepšininkai, sirgaliai, svečiai rinkosi į krepšinio turnyrą ,,Kalėdų žvaigždė 2021“.

Varžybų dalyvius svetingai sutiko fizinio ugdymo mokytojų komanda. Sveikinimo  žodį tarė fizinio ugdymo mokytoja, šventės organizatorė  Diana Bučienė.

Starto nuotaiką praskaidrino baudų metimo konkursas, kurio nugalėtoju tapo 12-okas Kajus Domarkas. Nuo pat renginio pradžios vyravo pakili nuotaika. Savo mėgstamas komandas plojimais ir šūksniais palaikė mokiniai, mokytojai, renginio svečiai. Pertraukėlės  metu vyko tritaškių metimo konkursas. Finale susikovė tėvelis Alanas Dzeranovas ir 9c klasės mokinys Žygimantas Savukynas. Nugalėjo patirtis. Įmetęs 6 tritaškius, Alanas tapo konkurso nugalėtoju.

Kalėdinis krepšinio turnyras „Kalėdų žvaigždė 2021“ vyko pagal varžybų 3×3 į vieną krepšį taisykles. Varžybose dalyvavo septynios 9–12 kl. mokinių komandos,  Mokytojų, Tėvelių komandos. Dalyviai buvo suskirstyti į tris pogrupius.

Smagu, kad po dienos darbų laiko ir noro  parungtyniauti  rado mokytojai: Laurynas Dapkevičius, Andrej Isajev, Dalius Vinciūnas, Egidijus Meiženis.

Teisę dalyvauti pusfinalyje iškovojo 4 komandos: Mokytojai, Tėveliai, 12-okai,  11b pirmoji komanda.

Finale rungtyniavo Mokytojai ir Tėveliai. Pasibaigus finalinių rungtynių laikui rezultatas buvo lygus 7-7. Po papildomų baudų metimų vienu tašku nugalėjo mūsų svečiai – Tėveliai: Rytis Kriūnas, Alanas Dzeranovas, Dainius Kavaliauskas, Jonas Kupinas.

Trečiąją vietą po taip pat atkaklios kovos, iškovojo abiturientai: Motiejus Morkūnas, Mantas Krutikovas, Kajus Domarkas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, dovanėlėmis su mokyklos simbolika.

Buvusios mokinės tėtis Viktoras Račkovskis,   UAB „Centro kubas – nekilnojamasis turtas“  direktorius, dovanojo 5 kg nuostabaus skonio tortą, kurio po varžybų vaišinosi dalyviai, sirgaliai, teisėjai.

Renginio akimirkas įamžino 11c kl. mokinės Imelda ir Deimantė. Sudėtingą teisėjo darbą dirbo Jokūbas ir Mantas. Varžybose aktyviai talkino gausi VGTU licėjaus savanorių komanda.

Tai buvo puikus ir turiningas sportinis-kultūrinis renginys, kuriuo veržliai žingsniuojame kalėdinių stebuklų laukimo link!