7–8 klasių mergaičių 4×4 tinklinio turnyras

Gruodžio 15 dieną įvyko smagus mergaičių tinklinio turnyras. Nors siaučiantis gripas išretino užsiregistravusių žaidėjų gretas, mergaitės greitai subūrė jungtines komandas. Visos turnyro varžybos buvo labai emocionalios, azartiškos ir nenuspėjamos, dauguma baigėsi tik poros taškų skirtumu. Po atkaklių kovų III vietą užėmė 7c klasės mergaitės Agata, Jovilė, Goda ir Liepa, II vietą – 8f klasės merginos Evelina, Morta, Emilija, Adelė ir Ugnė, o I vietą iškovojo bei didžiąją taurę laimėjo jungtinė komanda – Dominyka ir Ona iš 7a, Livija iš 7e bei Miglė iš 8e. Nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos komandiniais diplomais, o išrinkta geriausia turnyro žaidėja Dominyka iš 7a – marškinėliais su tinklinio logotipais. Sveikiname nugalėtojas ir prizininkes bei visas dalyvavusias merginas.